Concarneau mot Orleans
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Concarneau vs Orleans — inbördes statistik
Concarneau0mot1Orleans
Concarneau 0 U0 OavgjortOrleans 1 U
1
Matcher
2.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Concarneau 0-0-1
Hemma hos Orleans 0-0-0
Största seger Orleans Concarneau 0–2 Orleans
Concarneau vs Orleans — tidigare resultat
| 07.08.26 | Ligue 3 | Concarneau 0–2 Orleans | L |
Concarneau & Orleans — senaste form
Concarneau
LDWDDWWDW
| 03.10 | Concarneau 2–1 Gobelins |
| 26.09 | Bourg-en-bresse 01 1–1 Concarneau |
| 19.09 | Concarneau 2–0 Caen |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Concarneau 2–2 Thionville Lusitanos |
| 29.08 | Valenciennes 0–0 Concarneau |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Quevilly 1–1 Concarneau |
| 07.08 | Concarneau 0–2 Orleans |
Gjort 1,3 · insläppta 0,9 per match
Orleans
WLWLDLLDD
| 01.10 | Bastia 1–1 Orleans |
| 26.09 | Orleans 0–0 Cannes |
| 19.09 | Amiens 2–0 Orleans |
| 12.09 | Orleans 0–4 Versailles |
| 05.09 | Le Puy Foot 1–1 Orleans |
| 29.08 | Orleans 0–1 La Roche VF |
| 20.08 | Fleury 91 0–2 Orleans |
| 14.08 | Orleans 1–2 Rouen |
| 07.08 | Concarneau 0–2 Orleans |
Gjort 0,8 · insläppta 1,2 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 4 | Versailles | 9 | 13:12 | 16 |
| 5 | Amiens | 9 | 12:3 | 15 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
Concarneau & Orleans — kommande matcher
Concarneau
| 17.10 12:45 | Concarneau – Bastia |
| 31.10 13:45 | Rouen – Concarneau |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Orleans
| 17.10 12:45 | Quevilly – Orleans |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 05.11 19:45 | Valenciennes – Orleans |
Concarneau vs Orleans — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Concarneau och Orleans?
Orleans har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
2 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Concarneau 0–2 Orleans den 07.08.2026
När är nästa match?
Orleans mot Concarneau den 21.05.2027 12:45
Uppdaterad: 03.10.2026

