Concarneau mot Valenciennes
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Concarneau vs Valenciennes — inbördes statistik
Concarneau0mot0Valenciennes
Concarneau 0 U1 OavgjortValenciennes 0 U
1
Matcher
0.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Concarneau 0-0-0
Hemma hos Valenciennes 0-1-0
Concarneau vs Valenciennes — tidigare resultat
| 29.08.26 | Ligue 3 | Valenciennes 0–0 Concarneau | D |
Concarneau & Valenciennes — senaste form
Concarneau
LDWDDWWDW
| 03.10 | Concarneau 2–1 Gobelins |
| 26.09 | Bourg-en-bresse 01 1–1 Concarneau |
| 19.09 | Concarneau 2–0 Caen |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Concarneau 2–2 Thionville Lusitanos |
| 29.08 | Valenciennes 0–0 Concarneau |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Quevilly 1–1 Concarneau |
| 07.08 | Concarneau 0–2 Orleans |
Gjort 1,3 · insläppta 0,9 per match
Valenciennes
LWLDDLLWL
| 03.10 | Versailles 1–0 Valenciennes |
| 26.09 | Valenciennes 2–1 Le Puy Foot |
| 19.09 | La Roche VF 3–2 Valenciennes |
| 12.09 | Valenciennes 1–2 Fleury 91 |
| 03.09 | Rouen 1–1 Valenciennes |
| 29.08 | Valenciennes 0–0 Concarneau |
| 20.08 | Gobelins 2–1 Valenciennes |
| 14.08 | Valenciennes 2–0 Bourg-en-bresse 01 |
| 07.08 | Caen 4–0 Valenciennes |
Gjort 1 · insläppta 1,6 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 4 | Versailles | 9 | 13:12 | 16 |
| 5 | Amiens | 9 | 12:3 | 15 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
Concarneau & Valenciennes — kommande matcher
Concarneau
| 17.10 12:45 | Concarneau – Bastia |
| 31.10 13:45 | Rouen – Concarneau |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Valenciennes
| 17.10 12:45 | Valenciennes – Amiens |
| 31.10 13:45 | Cannes – Valenciennes |
| 05.11 19:45 | Valenciennes – Orleans |
Concarneau vs Valenciennes — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Concarneau och Valenciennes?
Det är jämnt: Concarneau och Valenciennes har 0 segrar var, med 1 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
0 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Valenciennes 0–0 Concarneau den 29.08.2026
När är nästa match?
Concarneau mot Valenciennes den 13.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

