Concarneau mot Villefranche
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Concarneau vs Villefranche — inbördes statistik
Concarneau1mot0Villefranche
Concarneau 1 U0 OavgjortVillefranche 0 U
1
Matcher
2.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Concarneau 1-0-0
Hemma hos Villefranche 0-0-0
Största seger Concarneau Concarneau 2–0 Villefranche
Concarneau vs Villefranche — tidigare resultat
| 20.08.26 | Ligue 3 | Concarneau 2–0 Villefranche | W |
Concarneau & Villefranche — senaste form
Concarneau
LDWDDWWDW
| 03.10 | Concarneau 2–1 Gobelins |
| 26.09 | Bourg-en-bresse 01 1–1 Concarneau |
| 19.09 | Concarneau 2–0 Caen |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Concarneau 2–2 Thionville Lusitanos |
| 29.08 | Valenciennes 0–0 Concarneau |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Quevilly 1–1 Concarneau |
| 07.08 | Concarneau 0–2 Orleans |
Gjort 1,3 · insläppta 0,9 per match
Villefranche
LWLLLDLLL
| 03.10 | Amiens 3–0 Villefranche |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Le Puy Foot 4–1 Villefranche |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Villefranche 0–2 Rouen |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Bourg-en-bresse 01 3–2 Villefranche |
Gjort 0,8 · insläppta 2,4 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 4 | Versailles | 9 | 13:12 | 16 |
| 5 | Amiens | 9 | 12:3 | 15 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Concarneau & Villefranche — kommande matcher
Concarneau
| 17.10 12:45 | Concarneau – Bastia |
| 31.10 13:45 | Rouen – Concarneau |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Villefranche
| 17.10 12:45 | Villefranche – Cannes |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
Concarneau vs Villefranche — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Concarneau och Villefranche?
Concarneau har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
2 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Concarneau 2–0 Villefranche den 20.08.2026
När är nästa match?
Villefranche mot Concarneau den 06.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

