La Roche VF mot Villefranche
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
La Roche VF vs Villefranche — inbördes statistik
La Roche VF0mot0Villefranche
La Roche VF 0 U1 OavgjortVillefranche 0 U
1
Matcher
0.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos La Roche VF 0-0-0
Hemma hos Villefranche 0-1-0
La Roche VF vs Villefranche — tidigare resultat
| 12.09.26 | Ligue 3 | Villefranche 0–0 La Roche VF | D |
La Roche VF & Villefranche — senaste form
La Roche VF
WWDWDDWWW
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Thionville Lusitanos 1–2 La Roche VF |
| 19.09 | La Roche VF 3–2 Valenciennes |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | La Roche VF 1–1 Quevilly |
| 29.08 | Orleans 0–1 La Roche VF |
| 20.08 | La Roche VF 1–1 Cannes |
| 14.08 | Amiens 0–1 La Roche VF |
| 07.08 | La Roche VF 3–2 Versailles |
Gjort 1,7 · insläppta 0,9 per match
Villefranche
LWLLLDLLL
| 03.10 | Amiens 3–0 Villefranche |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Le Puy Foot 4–1 Villefranche |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Villefranche 0–2 Rouen |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Bourg-en-bresse 01 3–2 Villefranche |
Gjort 0,8 · insläppta 2,4 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
La Roche VF & Villefranche — kommande matcher
La Roche VF
| 15.10 18:45 | Caen – La Roche VF |
| 31.10 13:45 | La Roche VF – Bourg-en-bresse 01 |
| 07.11 13:45 | Gobelins – La Roche VF |
Villefranche
| 17.10 12:45 | Villefranche – Cannes |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
La Roche VF vs Villefranche — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan La Roche VF och Villefranche?
Det är jämnt: La Roche VF och Villefranche har 0 segrar var, med 1 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
0 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Villefranche 0–0 La Roche VF den 12.09.2026
När är nästa match?
La Roche VF mot Villefranche den 27.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

