La Roche VF mot Versailles
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
La Roche VF vs Versailles — inbördes statistik
La Roche VF1mot0Versailles
La Roche VF 1 U0 OavgjortVersailles 0 U
1
Matcher
5.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos La Roche VF 1-0-0
Hemma hos Versailles 0-0-0
Största seger La Roche VF La Roche VF 3–2 Versailles
La Roche VF vs Versailles — tidigare resultat
| 07.08.26 | Ligue 3 | La Roche VF 3–2 Versailles | W |
La Roche VF & Versailles — senaste form
La Roche VF
WWDWDDWWW
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Thionville Lusitanos 1–2 La Roche VF |
| 19.09 | La Roche VF 3–2 Valenciennes |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | La Roche VF 1–1 Quevilly |
| 29.08 | Orleans 0–1 La Roche VF |
| 20.08 | La Roche VF 1–1 Cannes |
| 14.08 | Amiens 0–1 La Roche VF |
| 07.08 | La Roche VF 3–2 Versailles |
Gjort 1,7 · insläppta 0,9 per match
Versailles
LWWLLWDWW
| 03.10 | Versailles 1–0 Valenciennes |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Versailles 0–0 Quevilly |
| 12.09 | Orleans 0–4 Versailles |
| 05.09 | Versailles 0–3 Cannes |
| 29.08 | Amiens 3–0 Versailles |
| 20.08 | Bastia 2–3 Versailles |
| 14.08 | Versailles 1–0 Le Puy Foot |
| 07.08 | La Roche VF 3–2 Versailles |
Gjort 1,4 · insläppta 1,3 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 4 | Versailles | 9 | 13:12 | 16 |
| 5 | Amiens | 9 | 12:3 | 15 |
| 6 | Cannes | 9 | 11:4 | 15 |
La Roche VF & Versailles — kommande matcher
La Roche VF
| 15.10 18:45 | Caen – La Roche VF |
| 31.10 13:45 | La Roche VF – Bourg-en-bresse 01 |
| 07.11 13:45 | Gobelins – La Roche VF |
Versailles
| 17.10 12:45 | Thionville Lusitanos – Versailles |
| 31.10 13:45 | Versailles – Aubagne |
| 07.11 13:45 | Caen – Versailles |
La Roche VF vs Versailles — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan La Roche VF och Versailles?
La Roche VF har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
5 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
La Roche VF 3–2 Versailles den 07.08.2026
När är nästa match?
Versailles mot La Roche VF den 21.05.2027 12:45
Uppdaterad: 03.10.2026

