Aubagne mot La Roche VF
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Aubagne vs La Roche VF — inbördes statistik
Aubagne0mot1La Roche VF
Aubagne 0 U0 OavgjortLa Roche VF 1 U
1
Matcher
4.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Aubagne 0-0-0
Hemma hos La Roche VF 1-0-0
Största seger La Roche VF La Roche VF 3–1 Aubagne
Aubagne vs La Roche VF — tidigare resultat
| 03.10.26 | Ligue 3 | La Roche VF 3–1 Aubagne | L |
Aubagne & La Roche VF — senaste form
Aubagne
LLLWDLLWL
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Rouen 1–0 Aubagne |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Gobelins 0–0 Aubagne |
| 29.08 | Aubagne 2–0 Bourg-en-bresse 01 |
| 20.08 | Caen 1–0 Aubagne |
| 14.08 | Aubagne 0–1 Bastia |
| 07.08 | Aubagne 0–3 Thionville Lusitanos |
Gjort 0,7 · insläppta 1,3 per match
La Roche VF
WWDWDDWWW
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Thionville Lusitanos 1–2 La Roche VF |
| 19.09 | La Roche VF 3–2 Valenciennes |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | La Roche VF 1–1 Quevilly |
| 29.08 | Orleans 0–1 La Roche VF |
| 20.08 | La Roche VF 1–1 Cannes |
| 14.08 | Amiens 0–1 La Roche VF |
| 07.08 | La Roche VF 3–2 Versailles |
Gjort 1,7 · insläppta 0,9 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 9 | 15:8 | 21 |
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Aubagne & La Roche VF — kommande matcher
Aubagne
| 17.10 12:45 | Aubagne – Le Puy Foot |
| 31.10 13:45 | Versailles – Aubagne |
| 07.11 13:45 | Aubagne – Amiens |
La Roche VF
| 15.10 18:45 | Caen – La Roche VF |
| 31.10 13:45 | La Roche VF – Bourg-en-bresse 01 |
| 07.11 13:45 | Gobelins – La Roche VF |
Aubagne vs La Roche VF — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Aubagne och La Roche VF?
La Roche VF har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
4 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
La Roche VF 3–1 Aubagne den 03.10.2026
När är nästa match?
Aubagne mot La Roche VF den 20.03.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

