Aubagne mot Gobelins
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Aubagne vs Gobelins — inbördes statistik
Aubagne0mot0Gobelins
Aubagne 0 U1 OavgjortGobelins 0 U
1
Matcher
0.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Aubagne 0-0-0
Hemma hos Gobelins 0-1-0
Aubagne vs Gobelins — tidigare resultat
| 05.09.26 | Ligue 3 | Gobelins 0–0 Aubagne | D |
Aubagne & Gobelins — senaste form
Aubagne
LLLWDLLWL
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Rouen 1–0 Aubagne |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Gobelins 0–0 Aubagne |
| 29.08 | Aubagne 2–0 Bourg-en-bresse 01 |
| 20.08 | Caen 1–0 Aubagne |
| 14.08 | Aubagne 0–1 Bastia |
| 07.08 | Aubagne 0–3 Thionville Lusitanos |
Gjort 0,7 · insläppta 1,3 per match
Gobelins
WLWDDLDWL
| 03.10 | Concarneau 2–1 Gobelins |
| 26.09 | Gobelins 1–0 Bastia |
| 19.09 | Gobelins 1–1 Bourg-en-bresse 01 |
| 12.09 | Caen 2–0 Gobelins |
| 05.09 | Gobelins 0–0 Aubagne |
| 29.08 | Thionville Lusitanos 1–1 Gobelins |
| 20.08 | Gobelins 2–1 Valenciennes |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Gobelins 1–0 Quevilly |
Gjort 0,8 · insläppta 1 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Aubagne & Gobelins — kommande matcher
Aubagne
| 17.10 12:45 | Aubagne – Le Puy Foot |
| 31.10 13:45 | Versailles – Aubagne |
| 07.11 13:45 | Aubagne – Amiens |
Gobelins
| 17.10 12:45 | Gobelins – Rouen |
| 31.10 13:45 | Fleury 91 – Gobelins |
| 07.11 13:45 | Gobelins – La Roche VF |
Aubagne vs Gobelins — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Aubagne och Gobelins?
Det är jämnt: Aubagne och Gobelins har 0 segrar var, med 1 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
0 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Gobelins 0–0 Aubagne den 05.09.2026
När är nästa match?
Aubagne mot Gobelins den 20.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

