Quevilly mot Versailles
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Quevilly vs Versailles — inbördes statistik
Quevilly0mot0Versailles
Quevilly 0 U1 OavgjortVersailles 0 U
1
Matcher
0.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Quevilly 0-0-0
Hemma hos Versailles 0-1-0
Quevilly vs Versailles — tidigare resultat
| 19.09.26 | Ligue 3 | Versailles 0–0 Quevilly | D |
Quevilly & Versailles — senaste form
Quevilly
LDLWDWDDL
| 03.10 | Cannes 3–1 Quevilly |
| 26.09 | Quevilly 1–1 Amiens |
| 19.09 | Versailles 0–0 Quevilly |
| 12.09 | Quevilly 2–1 Le Puy Foot |
| 05.09 | La Roche VF 1–1 Quevilly |
| 29.08 | Quevilly 2–1 Fleury 91 |
| 20.08 | Rouen 3–0 Quevilly |
| 14.08 | Quevilly 1–1 Concarneau |
| 07.08 | Gobelins 1–0 Quevilly |
Gjort 0,9 · insläppta 1,3 per match
Versailles
LWWLLWDWW
| 03.10 | Versailles 1–0 Valenciennes |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Versailles 0–0 Quevilly |
| 12.09 | Orleans 0–4 Versailles |
| 05.09 | Versailles 0–3 Cannes |
| 29.08 | Amiens 3–0 Versailles |
| 20.08 | Bastia 2–3 Versailles |
| 14.08 | Versailles 1–0 Le Puy Foot |
| 07.08 | La Roche VF 3–2 Versailles |
Gjort 1,4 · insläppta 1,3 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Rouen | 9 | 17:5 | 20 |
| 3 | Concarneau | 9 | 12:8 | 16 |
| 4 | Versailles | 9 | 13:12 | 16 |
| 5 | Amiens | 9 | 12:3 | 15 |
| 6 | Cannes | 9 | 11:4 | 15 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
Quevilly & Versailles — kommande matcher
Quevilly
| 17.10 12:45 | Quevilly – Orleans |
| 31.10 13:45 | Bastia – Quevilly |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
Versailles
| 17.10 12:45 | Thionville Lusitanos – Versailles |
| 31.10 13:45 | Versailles – Aubagne |
| 07.11 13:45 | Caen – Versailles |
Quevilly vs Versailles — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Quevilly och Versailles?
Det är jämnt: Quevilly och Versailles har 0 segrar var, med 1 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
0 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Versailles 0–0 Quevilly den 19.09.2026
När är nästa match?
Quevilly mot Versailles den 06.03.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

