Fleury 91 mot Quevilly
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Fleury 91 vs Quevilly — inbördes statistik
Fleury 910mot1Quevilly
Fleury 91 0 U0 OavgjortQuevilly 1 U
1
Matcher
3.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Fleury 91 0-0-0
Hemma hos Quevilly 1-0-0
Största seger Quevilly Quevilly 2–1 Fleury 91
Fleury 91 vs Quevilly — tidigare resultat
| 29.08.26 | Ligue 3 | Quevilly 2–1 Fleury 91 | L |
Fleury 91 & Quevilly — senaste form
Fleury 91
DDLLWWDLW
| 03.10 | Fleury 91 3–2 Caen |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Fleury 91 1–1 Thionville Lusitanos |
| 12.09 | Valenciennes 1–2 Fleury 91 |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Quevilly 2–1 Fleury 91 |
| 20.08 | Fleury 91 0–2 Orleans |
| 14.08 | Cannes 1–1 Fleury 91 |
| 07.08 | Fleury 91 0–0 Amiens |
Gjort 1,7 · insläppta 1,3 per match
Quevilly
LDLWDWDDL
| 03.10 | Cannes 3–1 Quevilly |
| 26.09 | Quevilly 1–1 Amiens |
| 19.09 | Versailles 0–0 Quevilly |
| 12.09 | Quevilly 2–1 Le Puy Foot |
| 05.09 | La Roche VF 1–1 Quevilly |
| 29.08 | Quevilly 2–1 Fleury 91 |
| 20.08 | Rouen 3–0 Quevilly |
| 14.08 | Quevilly 1–1 Concarneau |
| 07.08 | Gobelins 1–0 Quevilly |
Gjort 0,9 · insläppta 1,3 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 7 | Caen | 9 | 17:12 | 15 |
| 8 | Le Puy Foot | 9 | 11:9 | 13 |
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
Fleury 91 & Quevilly — kommande matcher
Fleury 91
| 17.10 12:45 | Bourg-en-bresse 01 – Fleury 91 |
| 31.10 13:45 | Fleury 91 – Gobelins |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Quevilly
| 17.10 12:45 | Quevilly – Orleans |
| 31.10 13:45 | Bastia – Quevilly |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
Fleury 91 vs Quevilly — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Fleury 91 och Quevilly?
Quevilly har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
3 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Quevilly 2–1 Fleury 91 den 29.08.2026
När är nästa match?
Fleury 91 mot Quevilly den 13.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

