Fleury 91 mot Villefranche
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Fleury 91 vs Villefranche — inbördes statistik
Fleury 911mot0Villefranche
Fleury 91 1 U0 OavgjortVillefranche 0 U
1
Matcher
7.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Fleury 91 1-0-0
Hemma hos Villefranche 0-0-0
Största seger Fleury 91 Fleury 91 6–1 Villefranche
Fleury 91 vs Villefranche — tidigare resultat
| 05.09.26 | Ligue 3 | Fleury 91 6–1 Villefranche | W |
Fleury 91 & Villefranche — senaste form
Fleury 91
DDLLWWDLW
| 03.10 | Fleury 91 3–2 Caen |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Fleury 91 1–1 Thionville Lusitanos |
| 12.09 | Valenciennes 1–2 Fleury 91 |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Quevilly 2–1 Fleury 91 |
| 20.08 | Fleury 91 0–2 Orleans |
| 14.08 | Cannes 1–1 Fleury 91 |
| 07.08 | Fleury 91 0–0 Amiens |
Gjort 1,7 · insläppta 1,3 per match
Villefranche
LWLLLDLLL
| 03.10 | Amiens 3–0 Villefranche |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Le Puy Foot 4–1 Villefranche |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Villefranche 0–2 Rouen |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Bourg-en-bresse 01 3–2 Villefranche |
Gjort 0,8 · insläppta 2,4 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 7 | Caen | 9 | 17:12 | 15 |
| 8 | Le Puy Foot | 9 | 11:9 | 13 |
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Fleury 91 & Villefranche — kommande matcher
Fleury 91
| 17.10 12:45 | Bourg-en-bresse 01 – Fleury 91 |
| 31.10 13:45 | Fleury 91 – Gobelins |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Villefranche
| 17.10 12:45 | Villefranche – Cannes |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
Fleury 91 vs Villefranche — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Fleury 91 och Villefranche?
Fleury 91 har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
7 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Fleury 91 6–1 Villefranche den 05.09.2026
När är nästa match?
Villefranche mot Fleury 91 den 20.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

