Gobelins mot Villefranche
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Gobelins vs Villefranche — inbördes statistik
Gobelins0mot1Villefranche
Gobelins 0 U0 OavgjortVillefranche 1 U
1
Matcher
2.0
mål per match
0%
3+ mål
0%
båda gör mål
Hemma hos Gobelins 0-0-0
Hemma hos Villefranche 1-0-0
Största seger Villefranche Villefranche 2–0 Gobelins
Gobelins vs Villefranche — tidigare resultat
| 14.08.26 | Ligue 3 | Villefranche 2–0 Gobelins | L |
Gobelins & Villefranche — senaste form
Gobelins
WLWDDLDWL
| 03.10 | Concarneau 2–1 Gobelins |
| 26.09 | Gobelins 1–0 Bastia |
| 19.09 | Gobelins 1–1 Bourg-en-bresse 01 |
| 12.09 | Caen 2–0 Gobelins |
| 05.09 | Gobelins 0–0 Aubagne |
| 29.08 | Thionville Lusitanos 1–1 Gobelins |
| 20.08 | Gobelins 2–1 Valenciennes |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Gobelins 1–0 Quevilly |
Gjort 0,8 · insläppta 1 per match
Villefranche
LWLLLDLLL
| 03.10 | Amiens 3–0 Villefranche |
| 26.09 | Villefranche 1–2 Versailles |
| 19.09 | Le Puy Foot 4–1 Villefranche |
| 12.09 | Villefranche 0–0 La Roche VF |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Villefranche 0–2 Rouen |
| 20.08 | Concarneau 2–0 Villefranche |
| 14.08 | Villefranche 2–0 Gobelins |
| 07.08 | Bourg-en-bresse 01 3–2 Villefranche |
Gjort 0,8 · insläppta 2,4 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Gobelins & Villefranche — kommande matcher
Gobelins
| 17.10 12:45 | Gobelins – Rouen |
| 31.10 13:45 | Fleury 91 – Gobelins |
| 07.11 13:45 | Gobelins – La Roche VF |
Villefranche
| 17.10 12:45 | Villefranche – Cannes |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 07.11 13:45 | Villefranche – Quevilly |
Gobelins vs Villefranche — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Gobelins och Villefranche?
Villefranche har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
2 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Villefranche 2–0 Gobelins den 14.08.2026
När är nästa match?
Gobelins mot Villefranche den 30.01.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

