Le Puy Foot mot Orleans
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Le Puy Foot vs Orleans — inbördes statistik
Le Puy Foot0mot0Orleans
Le Puy Foot 0 U1 OavgjortOrleans 0 U
1
Matcher
2.0
mål per match
0%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Le Puy Foot 0-1-0
Hemma hos Orleans 0-0-0
Le Puy Foot vs Orleans — tidigare resultat
| 05.09.26 | Ligue 3 | Le Puy Foot 1–1 Orleans | D |
Le Puy Foot & Orleans — senaste form
Le Puy Foot
WLWLDLWLW
| 03.10 | Le Puy Foot 1–0 Thionville Lusitanos |
| 26.09 | Valenciennes 2–1 Le Puy Foot |
| 19.09 | Le Puy Foot 4–1 Villefranche |
| 12.09 | Quevilly 2–1 Le Puy Foot |
| 05.09 | Le Puy Foot 1–1 Orleans |
| 29.08 | Cannes 2–0 Le Puy Foot |
| 20.08 | Le Puy Foot 1–0 Amiens |
| 14.08 | Versailles 1–0 Le Puy Foot |
| 07.08 | Bastia 0–2 Le Puy Foot |
Gjort 1,2 · insläppta 1 per match
Orleans
WLWLDLLDD
| 01.10 | Bastia 1–1 Orleans |
| 26.09 | Orleans 0–0 Cannes |
| 19.09 | Amiens 2–0 Orleans |
| 12.09 | Orleans 0–4 Versailles |
| 05.09 | Le Puy Foot 1–1 Orleans |
| 29.08 | Orleans 0–1 La Roche VF |
| 20.08 | Fleury 91 0–2 Orleans |
| 14.08 | Orleans 1–2 Rouen |
| 07.08 | Concarneau 0–2 Orleans |
Gjort 0,8 · insläppta 1,2 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 6 | Cannes | 9 | 11:4 | 15 |
| 7 | Caen | 9 | 17:12 | 15 |
| 8 | Le Puy Foot | 9 | 11:9 | 13 |
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 12 | Bastia | 9 | 7:11 | 11 |
| 13 | Quevilly | 9 | 8:12 | 10 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
Le Puy Foot & Orleans — kommande matcher
Le Puy Foot
| 17.10 12:45 | Aubagne – Le Puy Foot |
| 31.10 13:45 | Le Puy Foot – Caen |
| 07.11 13:45 | Bourg-en-bresse 01 – Le Puy Foot |
Orleans
| 17.10 12:45 | Quevilly – Orleans |
| 31.10 13:45 | Orleans – Villefranche |
| 05.11 19:45 | Valenciennes – Orleans |
Le Puy Foot vs Orleans — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Le Puy Foot och Orleans?
Det är jämnt: Le Puy Foot och Orleans har 0 segrar var, med 1 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
2 mål per match; 0% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Le Puy Foot 1–1 Orleans den 05.09.2026
När är nästa match?
Orleans mot Le Puy Foot den 20.02.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

