Leyton Orient mot Wycombe
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Leyton Orient vs Wycombe — inbördes statistik
Leyton Orient0mot1Wycombe
Leyton Orient 0 U0 OavgjortWycombe 1 U
1
Matcher
5.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Leyton Orient 0-0-1
Hemma hos Wycombe 0-0-0
Största seger Wycombe Leyton Orient 2–3 Wycombe
Leyton Orient vs Wycombe — tidigare resultat
| 12.09.26 | League One | Leyton Orient 2–3 Wycombe | L |
Leyton Orient & Wycombe — senaste form
Leyton Orient
LWLWDLWLD
| 10.10 | Bradford 0–0 Leyton Orient |
| 03.10 | Leyton Orient 0–2 Plymouth |
| 19.09 | Leyton Orient 1–0 Stevenage |
| 12.09 | Leyton Orient 2–3 Wycombe |
| 05.09 | Luton 1–1 Leyton Orient |
| 01.09 | Bromley 0–5 Leyton Orient |
| 29.08 | Leyton Orient 1–3 Barnsley |
| 22.08 | Wigan 0–2 Leyton Orient |
| 15.08 | Leyton Orient 1–2 Sheffield Wednesday |
Gjort 1,4 · insläppta 1,2 per match
Wycombe
DDLLDWWDL
| 10.10 | Wycombe 1–4 Luton |
| 26.09 | Wycombe 2–2 Reading |
| 19.09 | Wigan 0–1 Wycombe |
| 12.09 | Leyton Orient 2–3 Wycombe |
| 05.09 | Wycombe 3–3 Milton Keynes Dons |
| 01.09 | Wycombe 1–2 Sheffield Wednesday |
| 29.08 | Stockport County 5–1 Wycombe |
| 22.08 | Wycombe 1–1 Plymouth |
| 15.08 | Blackpool 1–1 Wycombe |
Gjort 1,6 · insläppta 2,2 per match
League One — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 10 | Burton Albion | 10 | 14:16 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 7:10 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 13:11 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 16:15 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 12:14 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 14:20 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 9:9 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 10:14 | 9 |
Leyton Orient & Wycombe — kommande matcher
Leyton Orient
| 26.09 14:00 | Mansfield Town – Leyton Orient |
| 17.10 14:00 | Leyton Orient – Blackpool |
| 21.10 19:00 | Reading – Leyton Orient |
Wycombe
| 03.10 14:00 | Bromley – Wycombe |
| 17.10 14:00 | Wycombe – Notts County |
| 20.10 18:45 | Cambridge United – Wycombe |
Leyton Orient vs Wycombe — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Leyton Orient och Wycombe?
Wycombe har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
5 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Leyton Orient 2–3 Wycombe den 12.09.2026
När är nästa match?
Wycombe mot Leyton Orient den 20.02.2027 15:00
Uppdaterad: 10.10.2026

