Accrington ST mot Barnet
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Accrington ST vs Barnet — inbördes statistik
Accrington ST0mot1Barnet
Accrington ST 0 U0 OavgjortBarnet 1 U
1
Matcher
3.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Accrington ST 0-0-0
Hemma hos Barnet 1-0-0
Största seger Barnet Barnet 2–1 Accrington ST
Accrington ST vs Barnet — tidigare resultat
| 12.09.26 | League Two | Barnet 2–1 Accrington ST | L |
Accrington ST & Barnet — senaste form
Accrington ST
DLLDWLDDWD
| 10.10 | Oldham 0–0 Accrington ST |
| 03.10 | Accrington ST 2–0 Cheltenham |
| 26.09 | Swindon Town 1–1 Accrington ST |
| 19.09 | Accrington ST 0–0 Newport County |
| 12.09 | Barnet 2–1 Accrington ST |
| 05.09 | Accrington ST 3–2 Crawley Town |
| 01.09 | Accrington ST 2–2 Grimsby |
| 29.08 | Walsall 3–2 Accrington ST |
| 22.08 | Exeter City 2–0 Accrington ST |
| 15.08 | Accrington ST 2–2 Colchester |
Gjort 1,3 · insläppta 1,4 per match
Barnet
WWDDDWWW
| 10.10 | Bristol Rovers 1–3 Barnet |
| 19.09 | Barnet 3–1 Fleetwood Town |
| 12.09 | Barnet 2–1 Accrington ST |
| 05.09 | Chesterfield 3–3 Barnet |
| 01.09 | Exeter City 1–1 Barnet |
| 29.08 | Barnet 2–2 Cheltenham |
| 22.08 | Shrewsbury 1–3 Barnet |
| 15.08 | Barnet 3–1 Salford City |
Gjort 2,5 · insläppta 1,4 per match
League Two — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 10 | 15:10 | 19 |
| 2 | Barnet | 8 | 20:11 | 18 |
| 3 | Crewe | 10 | 12:7 | 18 |
| 4 | Gillingham | 10 | 15:10 | 16 |
| 13 | Exeter City | 10 | 6:6 | 12 |
| 14 | Tranmere | 10 | 13:13 | 12 |
| 15 | Accrington ST | 10 | 13:14 | 11 |
| 16 | Fleetwood Town | 10 | 10:11 | 11 |
| 17 | Swindon Town | 10 | 9:14 | 11 |
Accrington ST & Barnet — kommande matcher
Accrington ST
| 17.10 14:00 | Accrington ST – Gillingham |
| 20.10 18:45 | York – Accrington ST |
| 24.10 14:00 | Rochdale – Accrington ST |
Barnet
| 26.09 11:30 | Crawley Town – Barnet |
| 03.10 14:00 | Barnet – York |
| 17.10 14:00 | Tranmere – Barnet |
Accrington ST vs Barnet — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Accrington ST och Barnet?
Barnet har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
3 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Barnet 2–1 Accrington ST den 12.09.2026
När är nästa match?
Accrington ST mot Barnet den 20.02.2027 15:00
Uppdaterad: 10.10.2026

