Barnsley mot Leyton Orient
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Barnsley vs Leyton Orient — inbördes statistik
Barnsley1mot0Leyton Orient
Barnsley 1 U0 OavgjortLeyton Orient 0 U
1
Matcher
4.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Barnsley 0-0-0
Hemma hos Leyton Orient 0-0-1
Största seger Barnsley Leyton Orient 1–3 Barnsley
Barnsley vs Leyton Orient — tidigare resultat
| 29.08.26 | League One | Leyton Orient 1–3 Barnsley | W |
Barnsley & Leyton Orient — senaste form
Barnsley
LDWWLLDL
| 10.10 | Stockport County 3–1 Barnsley |
| 19.09 | Barnsley 1–1 Leicester |
| 12.09 | Plymouth 3–0 Barnsley |
| 05.09 | Barnsley 1–5 Stevenage |
| 02.09 | Barnsley 2–1 Blackpool |
| 29.08 | Leyton Orient 1–3 Barnsley |
| 22.08 | Doncaster 0–0 Barnsley |
| 15.08 | Barnsley 0–1 Bromley |
Gjort 1 · insläppta 1,9 per match
Leyton Orient
LWLWDLWLD
| 10.10 | Bradford 0–0 Leyton Orient |
| 03.10 | Leyton Orient 0–2 Plymouth |
| 19.09 | Leyton Orient 1–0 Stevenage |
| 12.09 | Leyton Orient 2–3 Wycombe |
| 05.09 | Luton 1–1 Leyton Orient |
| 01.09 | Bromley 0–5 Leyton Orient |
| 29.08 | Leyton Orient 1–3 Barnsley |
| 22.08 | Wigan 0–2 Leyton Orient |
| 15.08 | Leyton Orient 1–2 Sheffield Wednesday |
Gjort 1,4 · insläppta 1,2 per match
League One — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 10 | Burton Albion | 10 | 14:16 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 7:10 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 13:11 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 16:15 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 12:14 | 11 |
| 18 | Blackpool | 8 | 13:14 | 8 |
| 19 | Peterborough | 9 | 7:14 | 8 |
| 20 | Barnsley | 8 | 8:15 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 9:20 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 8:11 | 7 |
Barnsley & Leyton Orient — kommande matcher
Barnsley
| 03.10 14:00 | Barnsley – Milton Keynes Dons |
| 17.10 14:00 | Barnsley – Cambridge United |
| 20.10 18:45 | Luton – Barnsley |
Leyton Orient
| 26.09 14:00 | Mansfield Town – Leyton Orient |
| 17.10 14:00 | Leyton Orient – Blackpool |
| 21.10 19:00 | Reading – Leyton Orient |
Barnsley vs Leyton Orient — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Barnsley och Leyton Orient?
Barnsley har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
4 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Leyton Orient 1–3 Barnsley den 29.08.2026
När är nästa match?
Barnsley mot Leyton Orient den 06.02.2027 15:00
Uppdaterad: 10.10.2026

