Aubagne mot Fleury 91
➜ Spela på matchen
18+ · Spela ansvarsfullt · stodlinjen.se
Aubagne vs Fleury 91 — inbördes statistik
Aubagne1mot0Fleury 91
Aubagne 1 U0 OavgjortFleury 91 0 U
1
Matcher
3.0
mål per match
100%
3+ mål
100%
båda gör mål
Hemma hos Aubagne 0-0-0
Hemma hos Fleury 91 0-0-1
Största seger Aubagne Fleury 91 1–2 Aubagne
Aubagne vs Fleury 91 — tidigare resultat
| 26.09.26 | Ligue 3 | Fleury 91 1–2 Aubagne | W |
Aubagne & Fleury 91 — senaste form
Aubagne
LLLWDLLWL
| 03.10 | La Roche VF 3–1 Aubagne |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Rouen 1–0 Aubagne |
| 12.09 | Aubagne 1–2 Concarneau |
| 05.09 | Gobelins 0–0 Aubagne |
| 29.08 | Aubagne 2–0 Bourg-en-bresse 01 |
| 20.08 | Caen 1–0 Aubagne |
| 14.08 | Aubagne 0–1 Bastia |
| 07.08 | Aubagne 0–3 Thionville Lusitanos |
Gjort 0,7 · insläppta 1,3 per match
Fleury 91
DDLLWWDLW
| 03.10 | Fleury 91 3–2 Caen |
| 26.09 | Fleury 91 1–2 Aubagne |
| 19.09 | Fleury 91 1–1 Thionville Lusitanos |
| 12.09 | Valenciennes 1–2 Fleury 91 |
| 05.09 | Fleury 91 6–1 Villefranche |
| 29.08 | Quevilly 2–1 Fleury 91 |
| 20.08 | Fleury 91 0–2 Orleans |
| 14.08 | Cannes 1–1 Fleury 91 |
| 07.08 | Fleury 91 0–0 Amiens |
Gjort 1,7 · insläppta 1,3 per match
Ligue 3 — Tabell
| # | Lag | H | Mål | P |
|---|---|---|---|---|
| 7 | Caen | 9 | 17:12 | 15 |
| 8 | Le Puy Foot | 9 | 11:9 | 13 |
| 9 | Fleury 91 | 9 | 15:12 | 12 |
| 10 | Thionville Lusitanos | 9 | 14:14 | 12 |
| 11 | Gobelins | 9 | 7:9 | 12 |
| 14 | Orleans | 9 | 7:11 | 9 |
| 15 | Valenciennes | 9 | 9:14 | 8 |
| 16 | Aubagne | 9 | 6:12 | 7 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 9 | 5:15 | 5 |
| 18 | Villefranche | 9 | 7:22 | 4 |
Aubagne & Fleury 91 — kommande matcher
Aubagne
| 17.10 12:45 | Aubagne – Le Puy Foot |
| 31.10 13:45 | Versailles – Aubagne |
| 07.11 13:45 | Aubagne – Amiens |
Fleury 91
| 17.10 12:45 | Bourg-en-bresse 01 – Fleury 91 |
| 31.10 13:45 | Fleury 91 – Gobelins |
| 07.11 13:45 | Concarneau – Fleury 91 |
Aubagne vs Fleury 91 — FAQ
Vem har vunnit flest matcher mellan Aubagne och Fleury 91?
Aubagne har vunnit flest, 1–0, med 0 oavgjorda
Hur många mål görs i genomsnitt?
3 mål per match; 100% av mötena hade 3 mål eller fler
Vad blev resultatet i den senaste matchen?
Fleury 91 1–2 Aubagne den 26.09.2026
När är nästa match?
Fleury 91 mot Aubagne den 13.03.2027 13:45
Uppdaterad: 03.10.2026

